Кран маніпулятор

Кран маніпулятор – певний клас спецтехніки, що дозволяє виконати екстрену евакуацію транспортного засобу з місця поломки, ДТП шляхом встановлення на вантажну платформу та переміщення до місця кінцевого призначення.

Вантажопідйомність, особливості конструкції захоплюючого пристрою, категорія вантажної платформи – це лише незначна частина важливих властивостей, які повинні враховуватися при виборі маніпулятора для вивезення несправного автомобіля, який втратив здатність переміщатися самостійно.

Служба Evakuator911 надає послуги крана маніпулятора за доступною ціною.

У штаті нашої компанії зібрані водії екстра класу, які мають достатню кваліфікацію для дбайливого навантаження та перевезення вашого автомобіля в пункт необхідної дислокації. Ми гарантуємо відсутність механічних дефектів кузова, а також збереження основних вузлів та агрегатів автомобіля.

Також надаємо послугу транспортування великогабаритних та великовагових вантажів.

Дотримання правил дорожнього руху та відповідних регламентів, що встановлюють вимоги до експлуатації спецтехніки (платформа з маніпулятором) – обов’язкова умова при організації процесу евакуації будь-якого транспортного засобу.

Служба евакуації автомобілів Evakuator911: послуги маніпулятора цілодобово.

Чому з метою оренди крана-маніпулятора вам слід співпрацювати саме з нашою компанією

Щоб негайно евакуювати автомобіль з місця поломки або ДТП, вам необхідно звернутися до служби Evakuator911 з наступних причин:

— проводиться евакуація авто незалежно від його територіальної віддаленості від Києва;

— наш автопарк включають крани маніпулятори з різною вантажопідйомністю та типами вантажних платформ (стаціонарна, зсувна);

— послуга надається 24 години на добу;

— швидкість реагування на виклик (не більше півгодини очікування);

— додатково надається послуга перевезення негабаритних вантажів.

Служба Evakuator911: оренда маніпулятора дешево та оперативно.

Які дії необхідно вжити, щоб викликати кран-маніпулятор

Оформлення заявки на евакуацію зводиться до наступної послідовності заходів:

— необхідно повідомити точну адресу та дислокацію вашого транспортного засобу, де потрібно здійснити його навантаження;

— вказати категорію (виконання) автомобіля (мікроавтобус, мотоцикл, вантажівка, спеціальна техніка тощо), а також орієнтовні габарити та її масу;

— уточнити клас несправності (якщо є);

— повідомити про необхідність застосування допоміжних інструментів та обладнання (лебідки, троси, візки, платформи);

— вказати кількість коліс, які заблоковані;

— повідомити чи є можливість проїзду спецтехніки до місця евакуації.

За отриманням додаткової інформації щодо евакуації або коректності оформлення заявки звертайтесь за одним із номерів наших контактних телефонів, наведених на сайті компанії.

Вартість виклику крана-маніпулятор

Вартість за виклик буде залежати від категорії вашого транспортного засобу, його фактичної віддаленості, а також спецзасобів, що додатково застосовуються.

За замовчуванням ціна послуги маніпулятора складатиме 500 грн. за виклик. Понад тариф може бути приплюсовано 500 грн. за експлуатацію крана-маніпулятора

Служба Evakuator911: оренда маніпулятора за найдоступнішою вартістю.

Поширені запитання про замовлення евакуатора, ціни та послуги у Києві

Які види евакуаторів пропонуємо в Києві?

Ми пропонуємо евакуатори різних типів та розмірів, включаючи вантажні та легкові. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Замовити евакуатор у Києві

Телефонуйте і ми допоможемо вирішити вашу проблему. Тільки кваліфіковані водії. Не залишимо на дорозі. Подача евакуатора за 20 хвилин.

Скільки коштує евакуатор Київ?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість евакуатора за 1 кілометр у Києві?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість послуг з евакуації авто в Києві?

Вартість евакуації авто залежить від кількості кілометрів, які потрібно проїхати, типу евакуатора та часу доби. Ми пропонуємо конкурентні ціни.

Чи цілодобово працюють евакуатори в Києві?

Так, ми працюємо цілодобово, щоб забезпечити нашим клієнтам надійну та швидку евакуацію авто в будь-який час доби. Зателефонуйте нам, щоб замовити евакуатор у будь-який час.

Як можна замовити евакуатор в Києві?

Замовити евакуатор можна зателефонувавши до нашої компанії.

Чи надаєте ви послуги евакуації великовантажних автомобілів?

Так, ми надаємо послуги евакуації важкотонажних автомобілів, для цього використовуємо спеціалізовані вантажівки-евакуатори.

Які форми оплати ви приймаєте?

Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або електронними платіжними системами в національній валюті.

Чи можу я замовити евакуатор з водієм?

Так, ми пропонуємо послуги з евакуації авто з водієм. Ця послуга може бути корисною, якщо вам потрібно перевезти авто до іншої локації. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись додаткову інформацію.

Чи можна замовити евакуатор з доставкою на вказану адресу?

Так, ми з радістю доставимо евакуатор на вказану Вами адресу. Для замовлення доставки евакуатора, будь ласка, зв'яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про деталі доставки.

Де можна замовити евакуатор у Києві?

Ви можете замовити евакуатор у Києві в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий вибір евакуаторів різних типів та розмірів. Для замовлення евакуатора зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті.

Які види евакуаторів є в наявності в Києві?

Ми пропонуємо різні типи евакуаторів у Києві, включаючи легкові, вантажні, буксировочні та платформові. У нас є евакуатори з різними характеристиками, що дозволяє забезпечити евакуацію автомобілів будь-якої марки та моделі. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Від чого залежить ціна евакуатора у Києві?

Ціна евакуатора в Києві може залежати від кількох факторів, таких як: відстань та маршрут, тип транспорту, терміни евакуації, додаткові послуги,...