Про нас

Наша команда evakuator911 — це професіонали з великим досвідом роботи з евакуації. Ми готові допомогти вам у будь-який час доби та забезпечити якісну та швидку евакуацію автомобіля у Києві.

Евакуатори нашої компанії «EVAKUATOR911» працюють щодня, їздять вулицями Києва та області, надають кваліфіковану допомогу власникам автомобілів на дорозі та не тільки.
Ми розробили систему, при якій у будь-який день чи годину, звернувшись до нас, наш фахівець негайно приїде на допомогу. Надійність та безпека перевезення – це кредо компанії «EVAKUATOR911».
Автопарк «EVAKUATOR911» має у своєму арсеналі понад 10 одиниць техніки різної вантажопідйомності. У нашому парку Mercedes Sprinter 316, Mercedes Sprinter 416, Mercedes Vario, Mercedes 814, Renault Mascot. Усі евакуатори знаходяться у відмінному технічному та косметичному стані.

Зверніться до нас, якщо потрібна якісна та оперативна допомога на дорозі в Києві та Київській області.

Наші переваги:

  • Конкурентні ціни по місту від 500 грн — легкові, від 600 грн -джипи та мікроавтобуси . Ми пропонуємо конкурентні ціни на наші послуги з евакуації автомобілів у Києві, що дозволяє нашим клієнтам економити гроші без втрати якості обслуговування.
  • Маємо досвід перевезення сільгосп техніки, яхт.
  • Мінімальний час очікування – 20 хв від подання заявки.
  • Швидка реакція на замовлення. Ми швидко реагуємо на замовлення від наших клієнтів і надаємо послуги евакуації автомобілів у найкоротші терміни.
  • Парк сучасної комфортної техніки.
  • Висока кваліфікація співробітників та чітка організація робочого процесу.
  • Чергування у всіх районах Києва та передмістя.

Поширені запитання про замовлення евакуатора, ціни та послуги у Києві

Які види евакуаторів пропонуємо в Києві?

Ми пропонуємо евакуатори різних типів та розмірів, включаючи вантажні та легкові. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Замовити евакуатор у Києві

Телефонуйте і ми допоможемо вирішити вашу проблему. Тільки кваліфіковані водії. Не залишимо на дорозі. Подача евакуатора за 20 хвилин.

Скільки коштує евакуатор Київ?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість евакуатора за 1 кілометр у Києві?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість послуг з евакуації авто в Києві?

Вартість евакуації авто залежить від кількості кілометрів, які потрібно проїхати, типу евакуатора та часу доби. Ми пропонуємо конкурентні ціни.

Чи цілодобово працюють евакуатори в Києві?

Так, ми працюємо цілодобово, щоб забезпечити нашим клієнтам надійну та швидку евакуацію авто в будь-який час доби. Зателефонуйте нам, щоб замовити евакуатор у будь-який час.

Як можна замовити евакуатор в Києві?

Замовити евакуатор можна зателефонувавши до нашої компанії.

Чи надаєте ви послуги евакуації великовантажних автомобілів?

Так, ми надаємо послуги евакуації важкотонажних автомобілів, для цього використовуємо спеціалізовані вантажівки-евакуатори.

Які форми оплати ви приймаєте?

Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або електронними платіжними системами в національній валюті.

Чи можу я замовити евакуатор з водієм?

Так, ми пропонуємо послуги з евакуації авто з водієм. Ця послуга може бути корисною, якщо вам потрібно перевезти авто до іншої локації. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись додаткову інформацію.

Чи можна замовити евакуатор з доставкою на вказану адресу?

Так, ми з радістю доставимо евакуатор на вказану Вами адресу. Для замовлення доставки евакуатора, будь ласка, зв'яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про деталі доставки.

Де можна замовити евакуатор у Києві?

Ви можете замовити евакуатор у Києві в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий вибір евакуаторів різних типів та розмірів. Для замовлення евакуатора зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті.

Які види евакуаторів є в наявності в Києві?

Ми пропонуємо різні типи евакуаторів у Києві, включаючи легкові, вантажні, буксировочні та платформові. У нас є евакуатори з різними характеристиками, що дозволяє забезпечити евакуацію автомобілів будь-якої марки та моделі. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Від чого залежить ціна евакуатора у Києві?

Ціна евакуатора в Києві може залежати від кількох факторів, таких як: відстань та маршрут, тип транспорту, терміни евакуації, додаткові послуги,...