Евакуатор мототехніки

Незважаючи на те, що більшість модифікацій мотоциклів не відрізняються великою масою та габаритними розмірами, їхнє транспортування у звичайному легковому автомобілі дуже скрутне.

Крім того, перевезення мототехніки має здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху: для цього необхідний спеціально оснащений причіп та дотримання всіх необхідних вимог безпеки.

Щоб уникнути численних проблем, пов’язаних із перевезенням такого класу автотранспорту, скористайтесь мотоевакуатором.

Служба Evakuator911 пропонує своїм клієнтам евакуатор для мотоцикла за найрозумнішою вартістю.

Штат співробітників копанія становлять справжні професіонали своєї справи, які мають багатий досвід евакуації мототехніки (мотоцикли, квадроцикли, трайки тощо), що гарантує оперативність та акуратність всього комплексу робіт, пов’язаних із навантаженням та транспортуванням.

Для мотоевакуації Києвом компанія використовує евакуатори зі зсувною платформою з використанням надійного способу закріплення та фіксації. Додатково реалізовано можливість одночасної евакуації кількох одиниць мототехніки.

Служба евакуації авто Evakuator911: ми гарантуємо дбайливе ставлення до вашого байка та швидкість проведення робіт у найскладніших дорожніх умовах.

Чому для евакуації мотоцикла чи трайка вам слід звернутися саме до нас

Щоб викликати евакуатор для мототехніки, ви можете скористатися численними службами підтримки, але тільки Evakuator911 надасть можливість розрахувати вартість евакуатора і гарантує оперативність транспортування.

Основні переваги від співпраці з Evakuator911:

 • автопарк складає висококласна спецтехніка різних модифікацій, включаючи Mercedes Sprinter 316, Mercedes Sprinter 416, Mercedes Vario, Mercedes 814, Renault Mascot;
 • ідеальний технічний стан та готовність до експлуатації всіх евакуаторів;
 • багатий досвід робіт, пов’язаний із евакуацією будь-якого класу мотоциклів (понад 5 років);
 • швидкість обробки будь-якого замовлення (не більше 30 хв. очікування);
 • провадиться цілодобове перевезення мототехніки (евакуатор 24 години) з будь-якого територіально віддаленого регіону київської області;
 • кваліфікація наших водіїв та майстрів дозволяє вам розраховувати на оперативність та акуратність проведення всього комплексу робіт, пов’язаного з евакуацією та перевезенням мотоцикла;

Служба Evakuator911: ми гарантуємо високу надійність та безпеку навантаження та транспортування будь-якого класу мототехніки.

Процес виклику евакуатора для мотобайка

Щоб залишити заявку на мотоевакуатор, слід повідомити диспетчеру такі дані:

 • марка та конкретне виконання мототехніки (трайк, штоппер, байк, квадроцикл тощо);
 • адресу та точне місцезнаходження мотобайка;
 • категорія поломки (за наявності);
 • доступність вашого байка та можливість доставки спецтехніки (наявність низьких мостів, арок, прилеглих паркінгів);
 • кількість заблокованих коліс (за наявності).

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо повноти інформації, що надається, просто скористайтеся одним з номерів телефонів, наведених на сайті нашої компанії. У компетенції наших співробітників такі нюанси: орієнтовний час евакуації мотоцикла, наявність доступних виконань спецтехніки, можливі способи та системи оплати.

Вартість евакуатора для мотоцикла

Ціна використання евакуатора мотоциклів буде градуватися залежно від відстані перевезення, кількості одиниць, що транспортуються, і з кожним клієнтом обговорюється персонально.

Щоб дізнатися, скільки коштує виклик евакуатора для мототехніки, скористайтеся формою зворотного зв’язку або зателефонуйте консультанту. Служба Evakuator911: дбайлива та безпечна евакуація будь-якого класу даного автотранспорту.