Евакуація мікроавтобусів

Мікроавтобус є пасажирським транспортним засобом середніх габаритів кузова, здатним перевозити від 10 до 25 осіб (залежно від модифікації). На жаль, нерідкі випадки, коли недотримання технічних умов експлуатації призводить до того, що такий автотранспорт виходить з ладу і потребує негайного ремонту. Здійснити весь комплекс ремонтних заходів у дорожніх умовах не завжди надається можливим, тому потрібна евакуація мікроавтобуса за місцезнаходженням станції технічного обслуговування.

Служба Evakuator911 пропонує своїм клієнтам скористатися послугами евакуатора для мікроавтобуса за найдоступнішою ціною.

Штат компанії складають співробітники, які мають достатні навички евакуації мікроавтобусів, бусів та інших пасажирських транспортних засобів середнього розміру, що гарантує швидкість і дбайливість навантаження та перевезення.

Весь комплекс робіт, пов’язаний із евакуацією, проводиться із застосуванням спеціалізованих зсувних платформ та іншого класу техніки особливого призначення.

Служба евакуації авто Evakuator911: ми гарантуємо дбайливе ставлення до вашого мікроавтобуса та оперативність його навантаження та транспортування у найнестандартніших дорожніх ситуаціях.

Чому для евакуації намиста (мікроавтобуса) вам слід звернутися в Evakuator911

Щоб замовити евакуатор, ви можете вдатися до послуг різноманітних служб евакуації, але компанія Evakuator911 гарантує надійність і безпеку транспортування за найлояльнішою вартістю.

Ми вигідно відрізняємося за такими показниками:

 • автопарк служби становлять понад 10 видів різної спецтехніки різної вантажопідйомності, включаючи Mercedes Sprinter 316, Mercedes Sprinter 416, Mercedes Vario, Mercedes 814, Renault Mascot;
 • ідеальний технічний стан та повне оснащення всіх евакуаторів;
 • бюджетна ціна виклику евакуатора за Києвом;
 • ми працюємо 24 години на добу 8 днів на тиждень, здійснюючи вивіз пасажирських транспортних засобів із будь-якого територіально віддаленого регіону київської області;
 • багатий досвід робіт, пов’язаний із евакуацією мікроавтобусів (становить понад 5 років);
 • оперативність відгуку на будь-який виклик (не більше півгодини очікування);
 • кваліфікація водіїв та майстрів дозволяє вам розраховувати на оперативність та акуратність проведення всього комплексу робіт, пов’язаного з евакуацією та перевезенням мікроавтобусів;

Служба Evakuator911: дбайливе та оперативне перевезення мікроавтобусів та інших пасажирських транспортних засобів середніх габаритних розмірів у будь-який зручний для вас час.

Процес евакуатора для мікроавтобуса

Щоб викликати автоевакуатор для намиста, слід донести до диспетчера таку інформацію:

 • конкретне виконання мікроавтобуса, характерні нюанси щодо його експлуатаційних характеристик (габарити кузова, маса, вантажопідйомність тощо);
 • адресу та точне місцезнаходження вашого пасажирського транспортного засобу;
 • категорія несправності (за наявності);
 • кількість заблокованих коліс (за наявності);
 • доступність вашого намиста та можливість доставки спецтехніки (наявність низьких мостів, арок, прилеглих паркінгів).

При виникненні будь-яких спірних питань щодо вартості надання послуги або процесу евакуації мікроавтобуса просто зателефонуйте за одним із номерів телефонів, наведених на сайті компанії. У сфері ведення диспетчерів такі питання: орієнтовний час евакуації намиста, доступні категорії спецтехніки, можливі способи та системи оплати.

Вартість виклику евакуатора для пасажирських транспортних засобів

Вартість виклику евакуатора для пасажирського мікроавтобуса в Києві залежатиме від відстані його транспортування, конкретної модифікації, маси та габаритів, а також необхідності застосування додаткових засобів та допоміжного обладнання, наприклад, зсувної платформи.

Вартість виклику евакуатора для мікроавтобуса складатиме 500 грн. за виклик 20 грн/км.

* Ціни можуть змінюватись — вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Щоб викликати евакуатор для мікроавтобуса, скористайтеся послугами евакуації Evakuator911: евакуатор для бусів за найрозумнішою ціною.