Техдопомога на дорозі

Доводиться констатувати невтішний факт: в умовах вітчизняного бездоріжжя від випадкових поломок не застраховано жодного, навіть найнадійнішого автомобіля.

Пробій колеса, пошкодження елементів кузова, несправності силового агрегату та трансмісії, протікання масленої системи – це лише найменший список неприємностей, з якими може зіткнутися водій легкового автомобіля, вантажівки або мототехніки.

Для отримання кваліфікованої та оперативної допомоги у дорожніх умовах вам слід скористатися послугами служби Evakuator911.

Ми сприятимемо вирішенню будь-яких невідкладних проблем, з якими вам “пощастить” зіткнутися на дорозі.

Наші фахівці готові до надання повного комплексу послуг, пов’язаних із заміною коліс (шиномонтаж з виїздом), усуненням поломок будь-якої категорії складності (двигун, коробка передач, електромеханічні системи авто), доставкою та підвозом палива, заміною та доливом охолоджувальних та мастильних рідин, зарядкою акумулятор батареї.

Звертаючись до нас, ви забезпечуєте швидкість обробки будь-якого замовлення, а також отримуєте 100% гарантію усунення несправності транспортного засобу.  

Служба Evakuator911: допомога на дорозі в екстрених ситуаціях.

З яких причин для надання дорожньої техдопомоги, вам слід вдатися до нашої допомоги

Техдопомога на дорозі Київ – одна з основних галузей компетенції нашої служби евакуації.

Серед інших спеціалізованих компаній, які здійснюють свою діяльність у суміжній сфері надання послуг, ми вигідно вирізняємося такими показниками:

— ми проводимо широкий комплекс діагностичних та ремонтних робіт (аварійне розтин замків, заміна коліс з виїздом, ремонт авто на дорозі, заміна палива та олії, підзарядка акумулятора тощо);

— забезпечується оперативність реагування на виклик (не більше півгодини очікування);

— штат наших співробітників складають фахівці екстра-класу, здатні максимально швидко та професійно усунути несправність будь-якої категорії складності;

— ми готові до виїзду до будь-якого пункту дислокації вашого авто (навіть найвіддаленіший регіон Києва чи київської області);

— послуга надається цілодобово;

— досвід робіт, пов’язаний з наданням техдопомоги у дорожніх умовах, становить понад 5 років;

— у разі неможливості усунути несправність авто в дорожніх умовах, пропонується послуга евакуації транспортного засобу.

Служба Evakuator911: професійна техдопомога Київ за найлояльнішими цінами.

Процес виклику служби автомобільної техдопомоги

Щоб викликати техдопомогу, необхідно надати нашому диспетчеру таку інформацію:

— конкретна адреса або точне місце дислокації вашого авто (у разі, якщо поломка сталася поза населеним пунктом);

— виконання транспортного засобу, категорію палива, тип трансмісії (механічна/автоматична);

— вид несправності (за наявності такої);

— можливість доступу до місця поломки або ДТП техніки спеціального призначення (наявність у безпосередній близькості до непрохідних місць, низьких мостів, арок, паркінгів).

Якщо у вас виникли спірні питання, що стосуються повноти відомостей, що надаються, або остаточної вартості послуги автодопомоги, просто зателефонуйте по одному з номерів телефонів, наведених на головній сторінці нашої компанії. У сфері ведення наших консультантів широкий спектр різноманітних аспектів: що включає в себе послуга техдопомоги в дорозі, час реагування на виклик, доступні варіанти оплати.

Служба Evakuator911: оперативна дорожня допомога у найпростіших ситуаціях.