Евакуація легкового автомобіля

Доводиться констатувати невтішний факт: найчастіше поломка автомобіля трапляється в самий невідповідний момент, коли ви перебуваєте на жвавій автостраді або на міському проспекті.

Усунути несправність за таких умов і продовжити процес руху неможливо. Для того, щоб діагностувати поломку та здійснити ремонт, потрібна оперативна евакуація легкового транспорту до найближчого автосервісу.

Служба Evakuator911 пропонує своїм клієнтам послуги евакуатора за найлояльнішими цінами. Штат співробітників складають професійні водії, які мають достатні навички для оперативної та акуратної евакуації будь-якого легкового автомобіля незалежно від марки та габаритів кузова.

Евакуація авто виконується відповідно до прийнятих правил та регламентів з використанням сертифікованої спецтехніки, включаючи евакуатори зі зсувною платформою та з краном маніпулятором. Додатково реалізовано можливість евакуації двох легкових транспортних засобів одночасно.

Служба евакуації автомобілів Evakuator911: ми гарантуємо дбайливе ставлення до вашого автотранспортного засобу, а також оперативне навантаження та транспортування у найскладніших дорожніх умовах.

З яких причин для евакуації легкового автомобіля вам слід звернутися до нас

Щоб евакуювати авто з місця поломки або ДТП, ви можете вдатися до послуг найрізноманітніших евакуаційних служб, але Evakuator911 пропонує своїм клієнтам взаємовигідну співпрацю і гарантує доступну вартість виклику евакуатора.

 • здійснюється цілодобова евакуація автомобілів із будь-якого територіально віддаленого регіону Києва та його області;
 • здійснюється цілодобова евакуація автомобілів із будь-якого територіально віддаленого регіону Києва та його області;
 • здійснюється цілодобова евакуація автомобілів із будь-якого територіально віддаленого регіону Києва та його області;
 • автопарк складає сучасна спецтехніка найрізноманітніших модифікацій, здатна виконати навантаження та транспортування будь-якого великовагового та великогабаритного легкового авто;
 • багатий досвід робіт, пов’язаний із евакуацією автотранспортних засобів (становить понад 5 років);
 • оперативність обробки будь-якої заявки (до 30 хв. очікування);
 • штат фахівців складають висококваліфіковані водії та майстри, які спроможні професійно виконати весь комплекс робіт, пов’язаних із завантаженням та перевезенням легкового транспортного засобу;

Служба Evakuator911: гарантія надійності та безпеки транспортування авто.

Як організовано процес виклику евакуатора

Щоб залишити заявку на евакуацію свого легкового автомобіля, необхідно повідомити диспетчера таку інформацію:

 • адресу та точне місцезнаходження вашого авто, де необхідно виконати навантаження;
 • модифікацію (марку) легкового транспортного засобу/мотоцикла/сільськогосподарської чи іншої спеціальної техніки;
 • категорію несправності (за наявності);
 • необхідність використання додаткового інструменту та обладнання (лебідка, кран-маніпулятор тощо);
 • кількість заблокованих коліс (за наявності);
 • доступність вашого авто та можливість доставки спецтехніки (наявність низьких мостів, арок, прилеглих паркінгів).

Якщо у вас виникли будь-які питання, що стосуються вичерпності даних або ціни виклику евакуатора, просто зателефонуйте нам і диспетчер відповість на ваше запитання. У їхній компетенції широкий спектр найрізноманітніших питань: орієнтовний час навантаження та транспортування авто, наявність доступних засобів евакуації, можливі способи та системи оплати.

Вартість виклику евакуатора автомобілів

У загальному випадку ціна за виклик евакуатора легкових автомобілів залежатиме від категорії та марки легкового транспортного засобу, територіальної віддаленості та його місцезнаходження, а також класу спецтехніки, необхідного для навантаження та транспортування.

Середня ціна складатиме від 500 грн. за виклик. 20 грн/км.

* Ціни можуть змінюватись — вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Для того, щоб евакуювати авто з місця поломки або дорожньої пригоди, скористайтеся послугами служби Evakuator911. Ми гарантуємо дбайливу та безпечну евакуацію будь-якого автотранспортного засобу, незалежно від його виконання та країни-виробника.  

Приклади робіт

Поширені запитання про замовлення евакуатора, ціни та послуги у Києві

Які види евакуаторів пропонуємо в Києві?

Ми пропонуємо евакуатори різних типів та розмірів, включаючи вантажні та легкові. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Замовити евакуатор у Києві

Телефонуйте і ми допоможемо вирішити вашу проблему. Тільки кваліфіковані водії. Не залишимо на дорозі. Подача евакуатора за 20 хвилин.

Скільки коштує евакуатор Київ?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість евакуатора за 1 кілометр у Києві?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість послуг з евакуації авто в Києві?

Вартість евакуації авто залежить від кількості кілометрів, які потрібно проїхати, типу евакуатора та часу доби. Ми пропонуємо конкурентні ціни.

Чи цілодобово працюють евакуатори в Києві?

Так, ми працюємо цілодобово, щоб забезпечити нашим клієнтам надійну та швидку евакуацію авто в будь-який час доби. Зателефонуйте нам, щоб замовити евакуатор у будь-який час.

Як можна замовити евакуатор в Києві?

Замовити евакуатор можна зателефонувавши до нашої компанії.

Чи надаєте ви послуги евакуації великовантажних автомобілів?

Так, ми надаємо послуги евакуації важкотонажних автомобілів, для цього використовуємо спеціалізовані вантажівки-евакуатори.

Які форми оплати ви приймаєте?

Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або електронними платіжними системами в національній валюті.

Чи можу я замовити евакуатор з водієм?

Так, ми пропонуємо послуги з евакуації авто з водієм. Ця послуга може бути корисною, якщо вам потрібно перевезти авто до іншої локації. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись додаткову інформацію.

Чи можна замовити евакуатор з доставкою на вказану адресу?

Так, ми з радістю доставимо евакуатор на вказану Вами адресу. Для замовлення доставки евакуатора, будь ласка, зв'яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про деталі доставки.

Де можна замовити евакуатор у Києві?

Ви можете замовити евакуатор у Києві в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий вибір евакуаторів різних типів та розмірів. Для замовлення евакуатора зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті.

Які види евакуаторів є в наявності в Києві?

Ми пропонуємо різні типи евакуаторів у Києві, включаючи легкові, вантажні, буксировочні та платформові. У нас є евакуатори з різними характеристиками, що дозволяє забезпечити евакуацію автомобілів будь-якої марки та моделі. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Від чого залежить ціна евакуатора у Києві?

Ціна евакуатора в Києві може залежати від кількох факторів, таких як: відстань та маршрут, тип транспорту, терміни евакуації, додаткові послуги,...