Вантажна евакуація

Вантажний автомобіль – транспортний засіб великої вантажопідйомності та значних габаритних розмірів кузова.

Основне практичне призначення такого автотранспорту – перевезення великовагових вантажів, будматеріалів, меблевих конструкцій, верстатів та різних силових агрегатів. Не дивно, що в таких умовах на шасі та двигун доводиться підвищене навантаження, і, як наслідок, у дорозі трапляються численні поломки.

Для оперативного усунення несправності автомобіля потрібна його негайна вантажна евакуація до найближчого автосервісу.

Служба Evakuator911 пропонує своїм клієнтам послуги евакуатора для вантажних автомобілів за найлояльнішими цінами.

Штат співробітників служби евакуації складають професійні водії, які мають достатні навички для оперативної та акуратної евакуації будь-яких транспортних засобів, включаючи вантажівки, фури, габаритні автобуси тощо.

Евакуація вантажного авто виконується відповідно до прийнятих правил та регламентів з використанням сертифікованої спецтехніки, включаючи евакуатори зі зсувною платформою та з краном маніпулятором.

Служба евакуації автомобілів Evakuator911: ми гарантуємо дбайливе ставлення до вашого вантажного автомобіля, а також відсутність будь-яких механічних пошкоджень в процесі транспортування..

З яких причин для евакуації вантажівки слід скористатися саме нашою компанією

Щоб викликати вантажний евакуатор на місце поломки або ДТП, ви можете вдатися до послуг найрізноманітніших евакуаційних служб, але Evakuator911 пропонує своїм клієнтам взаємовигідну співпрацю і гарантує доступну вартість виклику евакуатора.

Основні переваги:

 • автопарк складає сучасна і надійна спецтехніка найрізноманітніших виконань, здатна виконати навантаження та транспортування будь-якої великовагової та великогабаритної вантажівки або фури;
 • здійснюється цілодобова евакуація вантажних авто з будь-якого територіально віддаленого регіону Києва та його області;
 • оперативність обробки будь-якої заявки (до 30 хв. очікування);
 • багатий досвід робіт, пов’язаний із евакуацією автотранспортних засобів (становить понад 5 років);
 • штат фахівців складають висококваліфіковані водії та майстри, які в змозі професійно виконати весь комплекс робіт, пов’язаних із завантаженням та перевезенням вантажівки;
 • додатково надається послуга перевезення яхт, с/г обладнання та різної спецтехніки.

Служба Evakuator911: виклик евакуатора дешево та гарантія безпеки транспортування авто.

Як організовано процес виклику евакуатора

Щоб залишити заявку на евакуацію своєї фури, необхідно повідомити диспетчера таку інформацію:

 • адресу та точне місцезнаходження вашого авто, де необхідно виконати навантаження;
 • модифікацію (марку) вантажного транспортного засобу (тягач, фургон, фура тощо);
 • категорію несправності (за наявності);
 • кількість заблокованих коліс (за наявності);
 • доступність вашого авто та можливість доставки спецтехніки (наявність низьких мостів, арок, прилеглих паркінгів).

Якщо у вас виникли запитання щодо вичерпності інформації, що надається, або вартості виклику евакуатора для вантажних автомобілів, просто зателефонуйте одному з консультантів служби Evakuator911. У їхній компетенції найширший спектр різноманітних питань: орієнтовний час навантаження та транспортування вантажівки, наявність доступних засобів евакуації, можливі способи та системи оплати.

Вартість виклику вантажного евакуатора

Ціна виклику вантажного евакуатора по Києву залежатиме від категорії вантажівки (фура, габаритний автобус, фургон тощо), її габаритних розмірів, ваги та з кожним замовником обговорюється на індивідуальній основі.

Щоб точно дізнатися, скільки коштує вантажна евакуація, заповніть форму зворотного зв’язку і в найкоротші терміни зв’яжеться з вами наш диспетчер для уточнення деталей.

Викликати автоевакуатор до місця поломки або – дорожньої пригоди, скориставшись послугами служби Evakuator911 – зробити єдино правильний вибір.

Ми гарантуємо дбайливу та безпечну евакуацію будь-якої вантажівки, незалежно від її габаритів та номінальної маси. 

Приклади робіт