Евакуація позашляховиків

Позашляховик – великогабаритний, важкий транспортний засіб, що має завидну прохідність і велику вантажопідйомність. Однак дані характеристики грають як позитивну, і негативну роль.

У разі критичної поломки або технічної несправності не всякий евакуатор зможе вивезти такий автомобіль до місця знаходження автосервісу.

Служба Evakuator911 пропонує своїм клієнтам скористатися послугами евакуатора позашляховиків за найрозумнішою вартістю.

Штат співробітників складають справжні професіонали своєї справи, що мають багатий досвід евакуації великогабаритних авто з великим кузовом (джипи, кросовери, позашляховики), що гарантує оперативність та акуратність всього комплексу робіт, пов’язаних із навантаженням та транспортуванням. За відсутності можливості під’їзду спецтехніки використовуються евакуатори зі зсувною платформою та спеціальні лебідкові пристрої для джипів.

Служба евакуації авто Evakuator911: ми гарантуємо дбайливе ставлення до вашого позашляхового автомобіля та швидкість проведення робіт у найскладніших дорожніх умовах.

Чому для евакуації позашляховика (джипу) вам слід звернутися саме до нас

Щоб викликати евакуатор для джипа, ви можете скористатися численними службами підтримки, але тільки Evakuator911 надасть можливість розрахувати вартість евакуатора і гарантує оперативність транспортування.

Ми вигідно відрізняємося за такими показниками:

  • бездоганний технічний стан та готовність до експлуатації всіх евакуаторів;

автопарк служби складає висококласна спецтехніка найрізноманітніших виконань, включаючи Mercedes Sprinter 316, Mercedes Sprinter 416, Mercedes Vario, Mercedes 814, Renault Mascot;

провадиться цілодобова евакуація позашляхового автомобіля (евакуатор 24 години) з будь-якого територіально віддаленого регіону київської області;

багатий досвід робіт, пов’язаний із евакуацією позашляховиків (становить понад 5 років);

швидкість обробки будь-якого замовлення (не більше 30 хв. очікування);

кваліфікація водіїв та майстрів дозволяє вам розраховувати на оперативність та акуратність проведення всього комплексу робіт, пов’язаного з евакуацією та перевезенням джипів;

Служба Evakuator911: ми гарантуємо високу надійність та безпеку навантаження та транспортування будь-якого позашляхового автомобіля.

Процес виклику евакуатора для позашляховика

Щоб залишити заявку на цілодобовий евакуатор для джипа, слід повідомити диспетчера такі дані:

необхідність використання лебідки (у випадку позашляховика, що застряг) або іншого класу спецтехніки (маніпулятор, зсувна платформа і.т.д);

  • адресу та точне місцезнаходження вашого позашляхового транспортного засобу;
  • марка та конкретне виконання джипа;
  • категорія поломки (за наявності);
  • кількість заблокованих коліс (за наявності);
  • доступність вашого авто та можливість доставки спецтехніки (наявність низьких мостів, арок, прилеглих паркінгів).

Якщо у вас виникли запитання щодо повноти інформації, що надається, просто скористайтеся одним із номерів телефонів, наведених на сайті компанії. У компетенції диспетчерів такі нюанси: орієнтовний час евакуації кросовера, наявність доступних виконань спецтехніки, можливі способи та системи оплати.

Вартість виклику евакуатора для позашляхових автомобілів

Ціна використання евакуатора для джипа в Києві градуватиметься залежно від його місцезнаходження, конкретного класу позашляховика та габаритних розмірів, а також необхідності залучення додаткових інструментів та обладнання (лебідка, зсувна платформа тощо).

Середня вартість складатиме 500 грн. за виклик 20 грн/км.

* Ціни можуть змінюватись — вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Щоб точно дізнатися, скільки коштує евакуація позашляхового автомобіля, скористайтеся формою зворотного зв’язку і найближчим часом зв’яжуться з вами для уточнення деталей.

Служба Evakuator911: дбайлива та безпечна евакуація будь-якого класу позашляховика.

Приклади робіт

Поширені запитання про замовлення евакуатора, ціни та послуги у Києві

Які види евакуаторів пропонуємо в Києві?

Ми пропонуємо евакуатори різних типів та розмірів, включаючи вантажні та легкові. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Замовити евакуатор у Києві

Телефонуйте і ми допоможемо вирішити вашу проблему. Тільки кваліфіковані водії. Не залишимо на дорозі. Подача евакуатора за 20 хвилин.

Скільки коштує евакуатор Київ?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість евакуатора за 1 кілометр у Києві?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість послуг з евакуації авто в Києві?

Вартість евакуації авто залежить від кількості кілометрів, які потрібно проїхати, типу евакуатора та часу доби. Ми пропонуємо конкурентні ціни.

Чи цілодобово працюють евакуатори в Києві?

Так, ми працюємо цілодобово, щоб забезпечити нашим клієнтам надійну та швидку евакуацію авто в будь-який час доби. Зателефонуйте нам, щоб замовити евакуатор у будь-який час.

Як можна замовити евакуатор в Києві?

Замовити евакуатор можна зателефонувавши до нашої компанії.

Чи надаєте ви послуги евакуації великовантажних автомобілів?

Так, ми надаємо послуги евакуації важкотонажних автомобілів, для цього використовуємо спеціалізовані вантажівки-евакуатори.

Які форми оплати ви приймаєте?

Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або електронними платіжними системами в національній валюті.

Чи можу я замовити евакуатор з водієм?

Так, ми пропонуємо послуги з евакуації авто з водієм. Ця послуга може бути корисною, якщо вам потрібно перевезти авто до іншої локації. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись додаткову інформацію.

Чи можна замовити евакуатор з доставкою на вказану адресу?

Так, ми з радістю доставимо евакуатор на вказану Вами адресу. Для замовлення доставки евакуатора, будь ласка, зв'яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про деталі доставки.

Де можна замовити евакуатор у Києві?

Ви можете замовити евакуатор у Києві в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий вибір евакуаторів різних типів та розмірів. Для замовлення евакуатора зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті.

Які види евакуаторів є в наявності в Києві?

Ми пропонуємо різні типи евакуаторів у Києві, включаючи легкові, вантажні, буксировочні та платформові. У нас є евакуатори з різними характеристиками, що дозволяє забезпечити евакуацію автомобілів будь-якої марки та моделі. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Від чого залежить ціна евакуатора у Києві?

Ціна евакуатора в Києві може залежати від кількох факторів, таких як: відстань та маршрут, тип транспорту, терміни евакуації, додаткові послуги,...