Евакуація позашляховиків

Позашляховик – великогабаритний, важкий транспортний засіб, що має завидну прохідність і велику вантажопідйомність. Однак дані характеристики грають як позитивну, і негативну роль.

У разі критичної поломки або технічної несправності не всякий евакуатор зможе вивезти такий автомобіль до місця знаходження автосервісу.

Служба Evakuator911 пропонує своїм клієнтам скористатися послугами евакуатора позашляховиків за найрозумнішою вартістю.

Штат співробітників складають справжні професіонали своєї справи, що мають багатий досвід евакуації великогабаритних авто з великим кузовом (джипи, кросовери, позашляховики), що гарантує оперативність та акуратність всього комплексу робіт, пов’язаних із навантаженням та транспортуванням. За відсутності можливості під’їзду спецтехніки використовуються евакуатори зі зсувною платформою та спеціальні лебідкові пристрої для джипів.

Служба евакуації авто Evakuator911: ми гарантуємо дбайливе ставлення до вашого позашляхового автомобіля та швидкість проведення робіт у найскладніших дорожніх умовах.

Чому для евакуації позашляховика (джипу) вам слід звернутися саме до нас

Щоб викликати евакуатор для джипа, ви можете скористатися численними службами підтримки, але тільки Evakuator911 надасть можливість розрахувати вартість евакуатора і гарантує оперативність транспортування.

Ми вигідно відрізняємося за такими показниками:

  • бездоганний технічний стан та готовність до експлуатації всіх евакуаторів;

автопарк служби складає висококласна спецтехніка найрізноманітніших виконань, включаючи Mercedes Sprinter 316, Mercedes Sprinter 416, Mercedes Vario, Mercedes 814, Renault Mascot;

провадиться цілодобова евакуація позашляхового автомобіля (евакуатор 24 години) з будь-якого територіально віддаленого регіону київської області;

багатий досвід робіт, пов’язаний із евакуацією позашляховиків (становить понад 5 років);

швидкість обробки будь-якого замовлення (не більше 30 хв. очікування);

кваліфікація водіїв та майстрів дозволяє вам розраховувати на оперативність та акуратність проведення всього комплексу робіт, пов’язаного з евакуацією та перевезенням джипів;

Служба Evakuator911: ми гарантуємо високу надійність та безпеку навантаження та транспортування будь-якого позашляхового автомобіля.

Процес виклику евакуатора для позашляховика

Щоб залишити заявку на цілодобовий евакуатор для джипа, слід повідомити диспетчера такі дані:

необхідність використання лебідки (у випадку позашляховика, що застряг) або іншого класу спецтехніки (маніпулятор, зсувна платформа і.т.д);

  • адресу та точне місцезнаходження вашого позашляхового транспортного засобу;
  • марка та конкретне виконання джипа;
  • категорія поломки (за наявності);
  • кількість заблокованих коліс (за наявності);
  • доступність вашого авто та можливість доставки спецтехніки (наявність низьких мостів, арок, прилеглих паркінгів).

Якщо у вас виникли запитання щодо повноти інформації, що надається, просто скористайтеся одним із номерів телефонів, наведених на сайті компанії. У компетенції диспетчерів такі нюанси: орієнтовний час евакуації кросовера, наявність доступних виконань спецтехніки, можливі способи та системи оплати.

Вартість виклику евакуатора для позашляхових автомобілів

Ціна використання евакуатора для джипа в Києві градуватиметься залежно від його місцезнаходження, конкретного класу позашляховика та габаритних розмірів, а також необхідності залучення додаткових інструментів та обладнання (лебідка, зсувна платформа тощо).

Середня вартість складатиме 500 грн. за виклик 20 грн/км.

* Ціни можуть змінюватись — вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Щоб точно дізнатися, скільки коштує евакуація позашляхового автомобіля, скористайтеся формою зворотного зв’язку і найближчим часом зв’яжуться з вами для уточнення деталей.

Служба Evakuator911: дбайлива та безпечна евакуація будь-якого класу позашляховика.

Приклади робіт