Послуги автовозу

Евакуація одного або кількох автомобілів з місця поломки або ДТП, закордонні та внутрішні транспортні перевезення, доставка партії іномарок в автосалон – це лише мала частина випадків, коли буде потрібний автовоз чи трал. Цей клас спецтехніки може застосовуватися для вирішення низки специфічних завдань, наприклад, транспортування від 5 до 10 транспортних засобів, що прибули морем з порту до міста.

Необхідно розуміти, що перевезення машин має здійснюватися з дотриманням вимог безпеки та швидкісних режимів, оскільки нехтування цими правилами може спричинити не лише пошкодження кузовної частини автомобілів, а й загрожувати життю людей.

Доставка автомобіля автовозом – один із профільних напрямків діяльності служби Evakuator911. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги тралу за найдоступнішою вартістю.

Завдяки штату перевіреного персоналу, компетентного в питаннях транспортування декількох автомобілів одночасно, ми гарантуємо дбайливість і збереження вантажу, що перевозиться, а також максимально оперативну доставку в пункт кінцевого призначення.

Наш автопарк складає спецтехніка найрізноманітнішої вантажопідйомності та місткості, здатна перевозити до 10 одиниць авто за одну поїздку.

Служба евакуації автомобілів Evakuator911: оренда автовоза за найрозумнішою вартістю.

З яких причин для виклику автовозу вам слід звернутися саме до нас

Щоб викликати трал для перевезення техніки, вам неодмінно слід вдатися до послуг служби Evakuator911 з наступних причин: 

— ми готові допомогти у транспортуванні будь-якої марки та модифікації автомобіля 24 години на добу;

— організовано перевезення будь-якої кількості транспортних засобів не лише в межах України, а й по території близького зарубіжжя;

— наш автопарк складають автовози та трали різної місткості (до 10 машин) та вантажопідйомності;

— оперативність опрацювання заявки (не більше 30 хв. з моменту звернення).

Служба Evakuator911: доступні послуги тралу на будь-яку кількість транспортних одиниць.

Як оформити заявку на виклик автовозу

Щоб організувати перевезення одного або кількох автомобілів, необхідно повідомити диспетчера такі відомості:

— актуальну адресу та місцезнаходження авто, яке потрібно транспортувати;

— модель транспортного засобу, загальна кількість одиниць, а також орієнтовні габаритні розміри та номінальну масу;

— за наявності несправності (поломки) необхідно уточнити її категорію;

— кількість заблокованих коліс;

— як організований доступ до місця забору автомобілів (наявність арок, стоянок, паркінгів тощо).

Якщо у вас виникли питання щодо коректності оформлення заявки, а також класу спецтехніки, що застосовується, скористайтеся професійною консультацією одного з наших фахівців по телефону, наведеному на сайті нашої компанії.

Вартість виклику автовозу

Ціна перевезення машини автовозом залежатиме від кількості одиниць транспортних засобів, віддаленості пункту кінцевої дислокації, а також загальної маси вантажу, що перевозиться.

Щоб розрахувати точну вартість послуги автовоза, зателефонуйте одному з наших консультантів. У сфері нашої компетенції найширший спектр різноманітних питань: скільки коштують послуги автовозу, терміни обробки замовлення, орієнтовний час навантаження та транспортування, можливі способи оплати

Служба Evakuator911: ми гарантуємо оперативне перевезення будь-якої кількості автомобілів у територіально віддалений регіон України чи зарубіжжя.

Поширені запитання про замовлення евакуатора, ціни та послуги у Києві

Які види евакуаторів пропонуємо в Києві?

Ми пропонуємо евакуатори різних типів та розмірів, включаючи вантажні та легкові. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Замовити евакуатор у Києві

Телефонуйте і ми допоможемо вирішити вашу проблему. Тільки кваліфіковані водії. Не залишимо на дорозі. Подача евакуатора за 20 хвилин.

Скільки коштує евакуатор Київ?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість евакуатора за 1 кілометр у Києві?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість послуг з евакуації авто в Києві?

Вартість евакуації авто залежить від кількості кілометрів, які потрібно проїхати, типу евакуатора та часу доби. Ми пропонуємо конкурентні ціни.

Чи цілодобово працюють евакуатори в Києві?

Так, ми працюємо цілодобово, щоб забезпечити нашим клієнтам надійну та швидку евакуацію авто в будь-який час доби. Зателефонуйте нам, щоб замовити евакуатор у будь-який час.

Як можна замовити евакуатор в Києві?

Замовити евакуатор можна зателефонувавши до нашої компанії.

Чи надаєте ви послуги евакуації великовантажних автомобілів?

Так, ми надаємо послуги евакуації важкотонажних автомобілів, для цього використовуємо спеціалізовані вантажівки-евакуатори.

Які форми оплати ви приймаєте?

Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або електронними платіжними системами в національній валюті.

Чи можу я замовити евакуатор з водієм?

Так, ми пропонуємо послуги з евакуації авто з водієм. Ця послуга може бути корисною, якщо вам потрібно перевезти авто до іншої локації. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись додаткову інформацію.

Чи можна замовити евакуатор з доставкою на вказану адресу?

Так, ми з радістю доставимо евакуатор на вказану Вами адресу. Для замовлення доставки евакуатора, будь ласка, зв'яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про деталі доставки.

Де можна замовити евакуатор у Києві?

Ви можете замовити евакуатор у Києві в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий вибір евакуаторів різних типів та розмірів. Для замовлення евакуатора зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті.

Які види евакуаторів є в наявності в Києві?

Ми пропонуємо різні типи евакуаторів у Києві, включаючи легкові, вантажні, буксировочні та платформові. У нас є евакуатори з різними характеристиками, що дозволяє забезпечити евакуацію автомобілів будь-якої марки та моделі. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Від чого залежить ціна евакуатора у Києві?

Ціна евакуатора в Києві може залежати від кількох факторів, таких як: відстань та маршрут, тип транспорту, терміни евакуації, додаткові послуги,...