Послуги автовозу

Евакуація одного або кількох автомобілів з місця поломки або ДТП, закордонні та внутрішні транспортні перевезення, доставка партії іномарок в автосалон – це лише мала частина випадків, коли буде потрібний автовоз чи трал. Цей клас спецтехніки може застосовуватися для вирішення низки специфічних завдань, наприклад, транспортування від 5 до 10 транспортних засобів, що прибули морем з порту до міста.

Необхідно розуміти, що перевезення машин має здійснюватися з дотриманням вимог безпеки та швидкісних режимів, оскільки нехтування цими правилами може спричинити не лише пошкодження кузовної частини автомобілів, а й загрожувати життю людей.

Доставка автомобіля автовозом – один із профільних напрямків діяльності служби Evakuator911. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги тралу за найдоступнішою вартістю.

Завдяки штату перевіреного персоналу, компетентного в питаннях транспортування декількох автомобілів одночасно, ми гарантуємо дбайливість і збереження вантажу, що перевозиться, а також максимально оперативну доставку в пункт кінцевого призначення.

Наш автопарк складає спецтехніка найрізноманітнішої вантажопідйомності та місткості, здатна перевозити до 10 одиниць авто за одну поїздку.

Служба евакуації автомобілів Evakuator911: оренда автовоза за найрозумнішою вартістю.

З яких причин для виклику автовозу вам слід звернутися саме до нас

Щоб викликати трал для перевезення техніки, вам неодмінно слід вдатися до послуг служби Evakuator911 з наступних причин: 

— ми готові допомогти у транспортуванні будь-якої марки та модифікації автомобіля 24 години на добу;

— організовано перевезення будь-якої кількості транспортних засобів не лише в межах України, а й по території близького зарубіжжя;

— наш автопарк складають автовози та трали різної місткості (до 10 машин) та вантажопідйомності;

— оперативність опрацювання заявки (не більше 30 хв. з моменту звернення).

Служба Evakuator911: доступні послуги тралу на будь-яку кількість транспортних одиниць.

Як оформити заявку на виклик автовозу

Щоб організувати перевезення одного або кількох автомобілів, необхідно повідомити диспетчера такі відомості:

— актуальну адресу та місцезнаходження авто, яке потрібно транспортувати;

— модель транспортного засобу, загальна кількість одиниць, а також орієнтовні габаритні розміри та номінальну масу;

— за наявності несправності (поломки) необхідно уточнити її категорію;

— кількість заблокованих коліс;

— як організований доступ до місця забору автомобілів (наявність арок, стоянок, паркінгів тощо).

Якщо у вас виникли питання щодо коректності оформлення заявки, а також класу спецтехніки, що застосовується, скористайтеся професійною консультацією одного з наших фахівців по телефону, наведеному на сайті нашої компанії.

Вартість виклику автовозу

Ціна перевезення машини автовозом залежатиме від кількості одиниць транспортних засобів, віддаленості пункту кінцевої дислокації, а також загальної маси вантажу, що перевозиться.

Щоб розрахувати точну вартість послуги автовоза, зателефонуйте одному з наших консультантів. У сфері нашої компетенції найширший спектр різноманітних питань: скільки коштують послуги автовозу, терміни обробки замовлення, орієнтовний час навантаження та транспортування, можливі способи оплати

Служба Evakuator911: ми гарантуємо оперативне перевезення будь-якої кількості автомобілів у територіально віддалений регіон України чи зарубіжжя.