Буксирування авто

Буксирування – особливий вид транспортування, коли один автомобіль за допомогою власного колісного ходу тягне за собою інший на гнучкому тросі або жорсткому зчіпці.

Подібний вид перевезення повинен здійснюватися у суворій відповідності до правил дорожнього руху, крім того, це передбачає наявність допоміжних інструментів і пристосувань (буксирувальний трос або канат).

Серед єдиних регламентів та вимог, виділяють такі основні правила буксирування автомобіля:

на обох машинах мають бути включені габаритні вогні, якщо перевезення здійснюється у темний час доби;

необхідно задіяти ближню оптику (незалежно від часу доби);

максимальна швидкість пересування має перевищувати 50 км/год;

буксирувальний трос повинен бути безперервно натягнутий, щоб уникнути обриву або наїзду на нього авто, що буксирується;

опустима відстань між транспортними засобами – 4-6 метрів (у разі гнучкого зчеплення), не більше 4 метрів за жорсткої.

Буксирування транспортних засобів – одна з основних спеціалізацій служби Evakuator911. Організація цього заходу проводиться фахівцями нашої компанії відповідно до вимог ПДР та дорожніх регламентів, що гарантує безпеку транспортування, відсутність механічних пошкоджень кузова та повну безпеку вашого автомобіля.

Буксирування методом часткового навантаження, буксирування на жорсткому зчіпці, буксирування на автоматі, буксирування авто з акпп – це лише незначний перелік послуг, які можуть запропонувати своїм клієнтам наша компанія.

Служба евакуації авто Evakuator911: буксирування Київ за найрозумнішими цінами.

Чому для буксирування автомобіля вам слід скористатися послугами саме нашої служби

Послуги буксирування транспортного засобу вам можуть запропонувати численні спеціалізовані компанії, але тільки служба евакуації авто Evakuator911 гарантує вам співпрацю на взаємовигідних умовах та оперативність обробки будь-якої заявки.

Серед інших організацій, що профілюються у суміжній сфері діяльності, ми вигідно відрізняємось:

— здійснюються різні види буксирування авто, включаючи жорстку та гнучку зчіпку, з частковим навантаженням тощо;

— послуга буде надана незалежно від модифікації та типу трансмісії вашого транспортного засобу (механіка, АКПП);

— у нас є всі необхідні інструменти та пристрої, щоб організувати буксирування відповідно до ПДР (знаки аварійної зупинки, буксирувальні канати та троси тощо);

— послуга надається цілодобово;

— швидкість реагування на будь-яку заявку (не більше 30 хв. з моменту подання).

Служба Evakuator911: високий сервіс обслуговування та доступна вартість буксирування авто.

Як оформити замовлення на буксирування транспортного засобу

Щоб подати заявку на буксирування автомобіля, слід повідомити нашого співробітника наступну інформацію:

— місце розташування авто, якому потрібне буксирування;

— клас транспортного засобу (мотоцикл, легковий автомобіль, мікроавтобус, вантажівка, техніка спеціального призначення тощо);

— категорію несправності (якщо така є);

— тип трансмісії (МКПП/АКПП);

— орієнтовна вага та габаритні розміри автомобіля;

— додаткові відомості (наявність вільного доступу до транспортного засобу, складність під’їзду спецтехніки тощо).

У разі виникнення будь-яких спірних питань, що стосуються організації процесу буксирування або застосовуваних пристроїв, не заважайте, телефонуйте одному з наших фахівців. У сфері компетенції найрізноманітніші питання: коректність оформлення заявки, остаточна вартість надання послуги, клас застосовуваної спецтехніки, терміни обробки замовлення.

Вартість буксирування автомобіля у нас у компанії

Ціна буксирування машини визначається персонально з кожним замовником: індивідуально обговорюються терміни надання послуги, види та модифікації транспортних засобів, доступні способи та системи оплати.

Остаточна вартість залежатиме від класу техніки, що буксирується, віддаленості пункту кінцевої дислокації, габаритів і маси автомобіля.

Служба Evakuator911: оперативне та дбайливе буксирування авто.

Поширені запитання про замовлення евакуатора, ціни та послуги у Києві

Які види евакуаторів пропонуємо в Києві?

Ми пропонуємо евакуатори різних типів та розмірів, включаючи вантажні та легкові. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Замовити евакуатор у Києві

Телефонуйте і ми допоможемо вирішити вашу проблему. Тільки кваліфіковані водії. Не залишимо на дорозі. Подача евакуатора за 20 хвилин.

Скільки коштує евакуатор Київ?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість евакуатора за 1 кілометр у Києві?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість послуг з евакуації авто в Києві?

Вартість евакуації авто залежить від кількості кілометрів, які потрібно проїхати, типу евакуатора та часу доби. Ми пропонуємо конкурентні ціни.

Чи цілодобово працюють евакуатори в Києві?

Так, ми працюємо цілодобово, щоб забезпечити нашим клієнтам надійну та швидку евакуацію авто в будь-який час доби. Зателефонуйте нам, щоб замовити евакуатор у будь-який час.

Як можна замовити евакуатор в Києві?

Замовити евакуатор можна зателефонувавши до нашої компанії.

Чи надаєте ви послуги евакуації великовантажних автомобілів?

Так, ми надаємо послуги евакуації важкотонажних автомобілів, для цього використовуємо спеціалізовані вантажівки-евакуатори.

Які форми оплати ви приймаєте?

Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або електронними платіжними системами в національній валюті.

Чи можу я замовити евакуатор з водієм?

Так, ми пропонуємо послуги з евакуації авто з водієм. Ця послуга може бути корисною, якщо вам потрібно перевезти авто до іншої локації. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись додаткову інформацію.

Чи можна замовити евакуатор з доставкою на вказану адресу?

Так, ми з радістю доставимо евакуатор на вказану Вами адресу. Для замовлення доставки евакуатора, будь ласка, зв'яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про деталі доставки.

Де можна замовити евакуатор у Києві?

Ви можете замовити евакуатор у Києві в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий вибір евакуаторів різних типів та розмірів. Для замовлення евакуатора зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті.

Які види евакуаторів є в наявності в Києві?

Ми пропонуємо різні типи евакуаторів у Києві, включаючи легкові, вантажні, буксировочні та платформові. У нас є евакуатори з різними характеристиками, що дозволяє забезпечити евакуацію автомобілів будь-якої марки та моделі. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Від чого залежить ціна евакуатора у Києві?

Ціна евакуатора в Києві може залежати від кількох факторів, таких як: відстань та маршрут, тип транспорту, терміни евакуації, додаткові послуги,...