Евакуатор Спецтехніки

Причепи та напівпричепи, трактори та комбайни, грейдери та асфальтоукладачі, сміттєвози та поливальні машини – це лише незначний перелік основних видів спецтехніки, до яких пред’являються особливі умови навантаження та транспортування.

Такі транспортні засоби мають значну масу і нестандартні габаритні розміри, що робить їх евакуацію дуже непростим завданням.

Щоб замовити виклик евакуатора для спецтехніки, вам неодмінно слід скористатися послугами служби Evakuator911.

Штат нашої компанії складають співробітники, які мають достатні навички евакуації габаритної будівельної та фермерської техніки (трактор, екскаватор, комбайн, навантажувач), що гарантує швидкість і дбайливість навантаження та перевезення.

Весь комплекс робіт, пов’язаний з евакуацією, проводиться із застосуванням спеціалізованих зсувних платформ з використанням надійного способу закріплення та фіксації.

Служба евакуації авто Evakuator911: ми гарантуємо безпеку та оперативність транспортування будь-якого класу техніки спеціального призначення у найпростіших дорожніх ситуаціях.

Чому евакуації спецтехніки по Києву вам слід звернутися до Evakuator911

Щоб замовити евакуатор для комбайна, ви можете вдатися до послуг різноманітних служб підтримки, але тільки наша компанія гарантує надійність та безпеку транспортування за найлояльнішою вартістю.

Переваги служби Evakuator911:

— бездоганний технічний стан та повне оснащення всіх евакуаторів;

— автопарк служби становлять понад 10 видів засобів евакуації різної вантажопідйомності, включаючи Mercedes Sprinter 316, Mercedes Sprinter 416, Mercedes Vario, Mercedes 814, Renault Mascot;

— бюджетна вартість перевезення спецтехніки по всій київській області;

— ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень, здійснюючи вивіз техніки спеціального призначення з будь-якого територіально-віддаленого регіону;

— оперативність відгуку на будь-який виклик (не більше півгодини очікування);

— багатий досвід робіт, пов’язаний із евакуацією спецтехніки (становить понад 5 років);

— кваліфікація наших водіїв та майстрів дозволяє вам розраховувати на оперативність та акуратність проведення всього комплексу робіт, пов’язаного з евакуацією та перевезенням навантажувачів, екскаваторів, асфальтоукладачів тощо;

Служба Evakuator911: дбайливе та оперативне перевезення трактора та інших класів спецтехніки в будь-який зручний для вас час.

Процес виклику евакуатора

Щоб замовити евакуацію спецтехніки, слід донести до диспетчера таку інформацію:

— конкретне виконання техніки спеціального призначення (трактор, екскаватор, напівпричіп, грейдер тощо), характерні нюанси щодо його експлуатаційних характеристик (габарити кузова, маса, вантажопідйомність тощо);

— адресу та точне місцезнаходження транспортного засобу;

— категорія несправності (за наявності);

— кількість заблокованих коліс (за наявності);

— доступність транспортного засобу та можливість доставки засобів евакуації (наявність низьких мостів, арок, прилеглих паркінгів).

У разі виникнення будь-яких спірних питань, що стосуються вартості надання послуги або процесу евакуації спецтехніки, просто зателефонуйте за одним із номерів телефонів, наведених на сайті компанії. У сфері ведення співробітників такі питання: орієнтовний час навантаження та транспортування, доступні категорії засобів евакуації, можливі способи та системи оплати.

Вартість виклику евакуатора для спецтехніки

Вартість виклику евакуатора для техніки спеціального призначення у Києві залежатиме від її маси та габаритів, необхідності застосування додаткових засобів (зсувна платформа) та з кожним замовником обговорюється індивідуально.

Щоб викликати евакуатор для асфальтоукладача, скористайтесь послугами нашої компанії.

Служба Evakuator911: навантаження та транспортування різних класів спецтехніки за найрозумнішою ціною.

Поширені запитання про замовлення евакуатора, ціни та послуги у Києві

Які види евакуаторів пропонуємо в Києві?

Ми пропонуємо евакуатори різних типів та розмірів, включаючи вантажні та легкові. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Замовити евакуатор у Києві

Телефонуйте і ми допоможемо вирішити вашу проблему. Тільки кваліфіковані водії. Не залишимо на дорозі. Подача евакуатора за 20 хвилин.

Скільки коштує евакуатор Київ?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість евакуатора за 1 кілометр у Києві?

Тариф включає подачу, навантаження та вивантаження транспортного засобу його вартість становить від 500 грн.* При цьому вартість евакуатора за 1 км - від 20 грн. * Ціни можуть змінюватись - вартість тарифу уточнюйте у диспетчера

Яка вартість послуг з евакуації авто в Києві?

Вартість евакуації авто залежить від кількості кілометрів, які потрібно проїхати, типу евакуатора та часу доби. Ми пропонуємо конкурентні ціни.

Чи цілодобово працюють евакуатори в Києві?

Так, ми працюємо цілодобово, щоб забезпечити нашим клієнтам надійну та швидку евакуацію авто в будь-який час доби. Зателефонуйте нам, щоб замовити евакуатор у будь-який час.

Як можна замовити евакуатор в Києві?

Замовити евакуатор можна зателефонувавши до нашої компанії.

Чи надаєте ви послуги евакуації великовантажних автомобілів?

Так, ми надаємо послуги евакуації важкотонажних автомобілів, для цього використовуємо спеціалізовані вантажівки-евакуатори.

Які форми оплати ви приймаєте?

Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або електронними платіжними системами в національній валюті.

Чи можу я замовити евакуатор з водієм?

Так, ми пропонуємо послуги з евакуації авто з водієм. Ця послуга може бути корисною, якщо вам потрібно перевезти авто до іншої локації. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись додаткову інформацію.

Чи можна замовити евакуатор з доставкою на вказану адресу?

Так, ми з радістю доставимо евакуатор на вказану Вами адресу. Для замовлення доставки евакуатора, будь ласка, зв'яжіться з нашою компанією, щоб домовитися про деталі доставки.

Де можна замовити евакуатор у Києві?

Ви можете замовити евакуатор у Києві в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий вибір евакуаторів різних типів та розмірів. Для замовлення евакуатора зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті.

Які види евакуаторів є в наявності в Києві?

Ми пропонуємо різні типи евакуаторів у Києві, включаючи легкові, вантажні, буксировочні та платформові. У нас є евакуатори з різними характеристиками, що дозволяє забезпечити евакуацію автомобілів будь-якої марки та моделі. Детальну інформацію про наші евакуатори можна знайти на нашому веб-сайті або зателефонувавши до нашої компанії.

Від чого залежить ціна евакуатора у Києві?

Ціна евакуатора в Києві може залежати від кількох факторів, таких як: відстань та маршрут, тип транспорту, терміни евакуації, додаткові послуги,...