Евакуатор Спецтехніки

Причепи та напівпричепи, трактори та комбайни, грейдери та асфальтоукладачі, сміттєвози та поливальні машини – це лише незначний перелік основних видів спецтехніки, до яких пред’являються особливі умови навантаження та транспортування.

Такі транспортні засоби мають значну масу і нестандартні габаритні розміри, що робить їх евакуацію дуже непростим завданням.

Щоб замовити виклик евакуатора для спецтехніки, вам неодмінно слід скористатися послугами служби Evakuator911.

Штат нашої компанії складають співробітники, які мають достатні навички евакуації габаритної будівельної та фермерської техніки (трактор, екскаватор, комбайн, навантажувач), що гарантує швидкість і дбайливість навантаження та перевезення.

Весь комплекс робіт, пов’язаний з евакуацією, проводиться із застосуванням спеціалізованих зсувних платформ з використанням надійного способу закріплення та фіксації.

Служба евакуації авто Evakuator911: ми гарантуємо безпеку та оперативність транспортування будь-якого класу техніки спеціального призначення у найпростіших дорожніх ситуаціях.

Чому евакуації спецтехніки по Києву вам слід звернутися до Evakuator911

Щоб замовити евакуатор для комбайна, ви можете вдатися до послуг різноманітних служб підтримки, але тільки наша компанія гарантує надійність та безпеку транспортування за найлояльнішою вартістю.

Переваги служби Evakuator911:

— бездоганний технічний стан та повне оснащення всіх евакуаторів;

— автопарк служби становлять понад 10 видів засобів евакуації різної вантажопідйомності, включаючи Mercedes Sprinter 316, Mercedes Sprinter 416, Mercedes Vario, Mercedes 814, Renault Mascot;

— бюджетна вартість перевезення спецтехніки по всій київській області;

— ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень, здійснюючи вивіз техніки спеціального призначення з будь-якого територіально-віддаленого регіону;

— оперативність відгуку на будь-який виклик (не більше півгодини очікування);

— багатий досвід робіт, пов’язаний із евакуацією спецтехніки (становить понад 5 років);

— кваліфікація наших водіїв та майстрів дозволяє вам розраховувати на оперативність та акуратність проведення всього комплексу робіт, пов’язаного з евакуацією та перевезенням навантажувачів, екскаваторів, асфальтоукладачів тощо;

Служба Evakuator911: дбайливе та оперативне перевезення трактора та інших класів спецтехніки в будь-який зручний для вас час.

Процес виклику евакуатора

Щоб замовити евакуацію спецтехніки, слід донести до диспетчера таку інформацію:

— конкретне виконання техніки спеціального призначення (трактор, екскаватор, напівпричіп, грейдер тощо), характерні нюанси щодо його експлуатаційних характеристик (габарити кузова, маса, вантажопідйомність тощо);

— адресу та точне місцезнаходження транспортного засобу;

— категорія несправності (за наявності);

— кількість заблокованих коліс (за наявності);

— доступність транспортного засобу та можливість доставки засобів евакуації (наявність низьких мостів, арок, прилеглих паркінгів).

У разі виникнення будь-яких спірних питань, що стосуються вартості надання послуги або процесу евакуації спецтехніки, просто зателефонуйте за одним із номерів телефонів, наведених на сайті компанії. У сфері ведення співробітників такі питання: орієнтовний час навантаження та транспортування, доступні категорії засобів евакуації, можливі способи та системи оплати.

Вартість виклику евакуатора для спецтехніки

Вартість виклику евакуатора для техніки спеціального призначення у Києві залежатиме від її маси та габаритів, необхідності застосування додаткових засобів (зсувна платформа) та з кожним замовником обговорюється індивідуально.

Щоб викликати евакуатор для асфальтоукладача, скористайтесь послугами нашої компанії.

Служба Evakuator911: навантаження та транспортування різних класів спецтехніки за найрозумнішою ціною.